Wpłać darowiznę 🎁

Każde wsparcie ma znaczenie!

💰 Działamy w ramach fundacji Inna Przestrzeń i nasze subkonto (w złotówkach) ma numer: 25 2130 0004 2001 0374 4232 0014 (Volkswagen Bank Direct), dodaj w tytule informację, że chcesz, aby darowizna była przeznaczona na BDD (Bożonarodzeniowe Dni Dobra).

Jeśli chcesz dokonać przelewu na konto w innej walucie niż złotówki możesz to zrobić na zbiorcze konta fundacji, ale pamiętaj o podaniu w tytule przelewu „BDD” (czyli skrót od Bożonarodzeniowe Dni Dobra):

💸  IBAN (USD): PL74105010121000009030826342

💸  IBAN (EUR): PL21105010121000009030826326

KOD SWIFT/BIC: INGBPLPW

 

 ▶️ Chcesz przekazać darowiznę za pomocą PayPal? ▶️ PayPal.me

Na co przeznaczymy środki z darowizn?

Robiąc wydarzenie dla rodzin z dziećmi musimy przede wszystkim zadbać o ich bezpieczeństwo. W związku z czym na wydarzeniu będziemy potrzebowali ratowników medycznych, ochrony i identyfikatorów, procedur bezpieczeństwa oraz innych rzeczy związanych z tym, aby z naszych dobrych chęci powstała tylko dobra zabawa, a nie nieszczęście. 

Takie usługi zwykle nie są świadczone w ramach wolontariatu, czy darowizny, dlatego po prostu potrzebujemy pieniędzy aby za nie zapłacić. 

Czy wiesz, że tuż koło Ciebie, w naszej dzielnicy, są rodziny, dzieci, które nie tyle nie zobaczą prezentów pod choinką, co po prostu będą głodne? 

Nie zgadzamy się na to. Chcemy, aby w tym szczególnym czasie było jak najmniej takich osób. A naszym marzeniem jest, aby nikt nie głodował. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda rodzina, która dostanie zaproszenie na Bożonarodzeniowe Dni Dobra 2023 otrzymała również paczkę z podstawowymi produktami spożywczymi. 

Żywność jest najtrudniejszym artykułem do zdobycia w ramach darowizn. Dlatego właśnie bardzo prosimy o zbiórki i dlatego również potrzebujemy środków finansowych. 

Gdy robiliśmy Wielkie Święto na Dzień Dziecka największą popularnością cieszyły się… kanapki. Było to dla nas bardzo miłe, ale jednocześnie straszne, bo oznaczało po prostu, że dzieci, które do nas przyszły były zwyczajnie głodne… Dlatego tego szczególnego dnia chcemy ponownie zorganizować poczęstunek i ciepłą herbatę. 

Potrzebujemy w tym celu musimy zakupić niektóre składniki, których nie damy rady otrzymać od producentów w ramach darowizny oraz jednorazowe naczynia, aby podawanie żywności było zgodne z zasadami higieny. 

Podczas wydarzenia dzieci będą mogły skorzystać z najróżniejszych warsztatów. Choć prawie wszystkie są organizowane w ramach wolontariatu, a inne finansowane przez firmy w formie wsparcia, to musimy ich uczestnikom zapewnić materiały do nich. Nie da się malować bez papieru, robić bombek, świec i kartek bez odpowiednich komponentów… 

… i to wszystko. Środki przekazane przez Was na Bożonarodzeniowe Dni Dobra zostaną przekazane na dokładnie te działania i na nic więcej.